ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
ראשי סלון פינתי 5 סיבות טובות לקנות סלון פינתי

5 סיבות טובות לקנות סלון פינתי

ארנה מעצבים סלון פינתי, ספות, ספות פינתיות 29.10.13

מערכת ישיבה מבד דגם פרו
נשמח לדירוג

מרחב הסלון בבית עונה על שני צרכים עיקריים: זמן איכות ופינוק במקום מפגש של כל בני הבית ואזור הנחשב מרחב אירוח לחברים ולבני משפחה. החיבור בין שני האלמנטים הללו לא אחת מוביל את להתפשרות מסוימת: נוחות על חשבון עיצוב אקסקלוסיבי, או להפך.

סלון פינתי יכול לשלב בין כל החלומות של כל בני הבית ואף יותר מכך. כיצד? במאמר הבא.

סלון פינתי מאפשר את ניצול החלל בחכמה

משפחות רבות מוצאות עצמן מתנהלות במרחב יחסית קטן. סלון פינתי מאפשר ניצול מרבי של שטח האירוח בבית. מערכת ישיבה פינתית יכולה להיות רחבה ומפנקת, ובו זמנית אפנתית תוך שימוש במרחב הקיים.

שימוש נכון בחלל ליצירת אווירה

הסלון הסטנדרטי המוכר מורכב מתלת, דו ויחידה אחת נוספת. יחידת ריהוט אחת עלולה לפנות בגבה אל בני הבית והאורחים. כמו כן עולה הצורך בשטחי הפרדה בין החלקים (כלומר הספות), שטח שאינו מנוצל נכון. סלון פינתי מאפשר עיצוב נכון יותר ופתיחת חלל. שתי הצלעות צמודות לקיר וניתן להוסיף יחידות על פי צורך משני צדי המערכת. כך נפתח החלל, שום חלק אחורי אינו פונה אל הקהל ונוצר מרחב ישיבה רחב.
לחצו לצפייה בעמוד סלון פינתי

סלון פינתי הוא מודולרי

קיימים סוגים שונים של סלונים, אחד מהם הוא הסלון המודולרי. סלון פינתי ניתן לשינוי ולתזוזה היות וחלקיו ניתנים להפרדה. עובדה זו מאפשרת לבנות אותו בהתאם לצרכים המשתנים. בני המשפחה יכולים ליהנות מסלון המובנה בצורה מסוימת, וכאשר עולה הצורך ניתן לשנות אותו בהתאם למספר האורחים העתידים להגיע.

אווירה ניתנת לשינוי

צרכים משתנים וכך גם אנשים. מה שהיה מתאים בעבר אינו בהכרח נכון להווה. נכון הדבר גם לגבי עיצוב הבית. הדינאמיות האפשרית במקרה של ספות פינתיות מקנה אופציה לשינויים עיצוביים תמידיים. אחד מהם הוא יצירת אווירה שונה כאשר זו נחוצה באופן ספציפי לאירוע. תזוזה של הספות למרכזים שונים בחלל הבית מאפשרת יצירת מרחב למסיבה, מפגש הרצאתי, סדנת בית, יום הולדת, הקרנת סרט על מסך ביתי ועוד. האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.

ניקוי נוח

משום שמדובר במערכת מודולרית, היא משונעת בקלות. ניתן להזיז כל חלק ממקומו ולנקות בקלות רבה באופן משמעותי, עניין הקשה יותר לביצוע במקרה של מערכות ישיבה כבדות ומובנות. ניתן לרכוש סלון פינתי בעל אפשרות להסרת ריפוד, כיבוס והחזרה, התנהלות המוכרת פחות במקרה של סלון סטנדרטי ברוב המקרים.

סלון פינתי הוא הכוכב העולה בנישת עיצוב חללי האירוח. מעצבים בינלאומיים מעדיפים אותו בשל הסיבות הבאות: מדובר בניצול חלל באופן מקסימלי וחכם, במודולריות מדהימה הניתנת לביצוע, באווירה שונה אותה ניתן לייצור בבית (בגלל המשחק הרחב האפשרי בכל חלקיו המופרדים), בנוחות ניקוי מתבקשת ובאפשרות להוסיף או להסיר יחידות נוספות לאירוח ולפינוק בני הבית. כל זאת מבלי לשלם מחיר של נוחות, מרחב ואקסקלוסיביות. הכול, בחבילה אחת.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat