ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
ריהוט להשכרה

ריהוט להשכרה באם זה כדאי לעתים רבות, יש צורך בהשכרת ריהוט. תהליך ההשכרה מתבצע על ידי בחירת הריהוט בידי הלקוח, סיכום פרטי העסקה מול החברה ולאחר מכן- הלקוח מקבל את הרהיט באופן זמני בהתאם לסכום נמוך יותר מאשר זה הנדרש…

ריהוט להשכרה
  • עיצוב אישי תכנון, וייצור ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

  • עיצוב חלל מ- 0 אנו בונים קונספט מיוחד עבור כל לקוח

  • זמן אספקה נמוך מ-7 ימים לעד 35 ימי עסקים או בתאום מראש

נשמח לדירוג

ריהוט להשכרה באם זה כדאי

לעתים רבות, יש צורך בהשכרת ריהוט. תהליך ההשכרה מתבצע על ידי בחירת הריהוט בידי הלקוח, סיכום פרטי העסקה מול החברה ולאחר מכן- הלקוח מקבל את הרהיט באופן זמני בהתאם לסכום נמוך יותר מאשר זה הנדרש לצורך קניית רהיטים חדשים. בוודאי, רבים מכם שואלים מתי יש צורך בשימוש בריהוט להשכרה? הרי כל אחד מחפש ריהוט קבוע עבור הבית שלו. אכן, כך הדבר. אולם, במקרים של הפקות שונות כגון- תוכניות טלוויזיה, תצוגות אופנה, גלריות ועוד – יש צורך לחפש ריהוט להשכרה כגון כורסאות מעוצבות או ספות יוקרתיות. במקרים כאלה, הריהוט נדרש רק באופן זמני ובכל זאת, הוא חייב להיות יפה ואיכותי.

למי פונים לצורך השכרת ריהוט?

ריהוט להשכרה אינו ניתן להשגה בכל חנות רהיטים רגילה. יותר מכך, הרבה מאד פעמים, גם חנויות שמציעות שירותי ריהוט להשכרה, אינן מכילות את הריהוט הספציפי שנדרש לצורך הלקוח המסוים. חשבו על מקומו של הריהוט בתוכניות טלוויזיה רבות. מדובר על מוצרים בולטים ביותר כמו מערכות ישיבה שצריכים להתאים לסגנון הייחודי של כל תוכנית. לא כל חנות לייצור רהיטים מסוגלת לעמוד בסטנדרטיים האלה. כמו כן, לצורך ריהוט להשכרה, יש לפנות למפעלים בעלי שירות אדיב ונעים. מדובר בתהליך מורכב וכדאי לעבור אותו עם אנשים נעימים.

ארנה מעצבים – הכתובת הנכונה לצורך ריהוט להשכרה:

נקדים ונספר על ארנה מעצבים לפני שנדון בשירות של ריהוט להשכרה. ארנה מעצבים הוא מפעל לייצור רהיטים. מדובר במפעל רחב ידיים שכולל אנשי צוות רבים מתחומים שונים. הריהוט שמוצע על ידי המפעל מתאפיין ברמת עיצוב גבוהה, באיכות מעולה ובגימור מושלם. אצלנו ניתן ליצור ריהוט בהתאם לתמונה או סקיצה של הלקוח וכך להעניק לו את הרהיט הנכסף. כמו כן, הריהוט של ארנה מעצבים בולט בגלריות רבות ומפורסמות בארץ והוא נחשב לאהוד ביותר.

ארנה מעצבים מעניקה אפשרות להשכיר את הריהוט המיוצר במפעל. את הריהוט ניתן להשכיר להפקות מיוחדות בטלוויזיה כגון תוכניות שונות בערוץ 2 או בערוץ 10. כשם שמקפידים בארנה על ריהוט למכירה ברמה גבוהה, כך מקפידים על איכות גבוהה של ריהוט להשכרה.

תחזרו אליי

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר מלאו

דף צור קשר זה או חייגו עכשיו:

073-7029227

image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat