ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
ארון אמבטיה תלוי

ארון אמבטיה תלוי - מודרניות זה אִין   כאשר אנחנו נכנסים לדירה חדשה, או כאשר אנו מחליטים לעצב מחדש את הבית שלנו ולהכניס לתוכו רוח רעננה ומיוחדת, אנו נעשה זאת באזורים המרכזיים והבולטים של הבית: נעצב את הסלון ונבחר צבעים…

ארון אמבטיה תלוי
  • עיצוב אישי תכנון, וייצור ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

  • עיצוב חלל מ- 0 אנו בונים קונספט מיוחד עבור כל לקוח

  • זמן אספקה נמוך מ-7 ימים לעד 35 ימי עסקים או בתאום מראש

נשמח לדירוג

ארון אמבטיה תלוי – מודרניות זה אִין

 

כאשר אנחנו נכנסים לדירה חדשה, או כאשר אנו מחליטים לעצב מחדש את הבית שלנו ולהכניס לתוכו רוח רעננה ומיוחדת, אנו נעשה זאת באזורים המרכזיים והבולטים של הבית: נעצב את הסלון ונבחר צבעים חדשים ומעניינים, נקנה שולחן חדש כדי ליצור פינת אוכל מעוצבת, נתלה תמונות במסדרון ונדאג לעיצוב מחדש של המטבח. אם יישאר לנו זמן וכסף, נשקיע בחדרים בקצת צבע וסיד וכמובן באביזרים שעושים את כל ההופעה. אבל יש חדר אחד בבית שאותו תמיד נזניח. אותו תמיד נשאיר אחרון, למרות שהוא אחד החדרים החשובים בבית. כמובן, מדובר על חדר האמבטיה.

 

ארון אמבטיה תלוי – תתפלאו כמה שזה נוח ויפה

אנשים רבים חושבים שאין מה לעצב באמבטיה. צריך רק לדאוג שתהיה אמבטיה נוחה ונקייה ושירותים מתאימים. אבל חדר אמבטיה שמעוצב בקפידה נותן הרגשה אחרת לגמרי. הבסיס לעיצוב חדר אמבטיה הוא, כמובן, ארון אמבטיה מעוצב. וכיום, המילה האחרונה בתחום הזה היא ארון אמבטיה תלוי. ארון אמבטיה זה אינו עומד על הרצפה אלא תלוי על הקיר מתחת לכיור. היתרון המשמעותי ביותר של ארון אמבטיה תלוי נעוץ באפשרות לנקות מתחתיו ללא בעיות וללא מאמצים מיוחדים.

 

למה צריך ארון אמבטיה תלוי?

התפקיד של ארון אמבטיה תלוי הינו כפול. ראשית, הוא מהווה רהיט עיצובי אשר תורם רבות למראה היוקרתי של חדר האמבטיה. בנוסף, הוא משמש כמקום אחסון של חפצי ההיגיינה של כל בני המשפחה. במקום שכל החפצים יהיו פזורים על השיש, הם מכונסים אל תוך הארון וכך שומרים על מראה נקי ומסודר. מעל ארון אמבטיה תלוי יוצב הכיור וכך תוכלו לחסוך מקום בתוך חדר האמבטיה.

 

להוזיל את הקנייה

מכיוון שבדרך כלל, עד שמגיעים לעיצוב של חדר האמבטיה, נגמר התקציב, חשוב לשמור נתח קטן מהתקציב מראש ולקנות ארון אמבטיה תלוי. כדי להוזיל את הקנייה ואת העיצוב של כל חדר האמבטיה, ניתן לרכוש בכל חנות רהיטים יחידות מוכנות של ארון אמבטיה תלוי וכיור עם מראה. יחידות אלו מגיעות כחלק אחד וניתן להתקין אותן בקלות ובפשטות. המחיר שלהם זול משמעותית מאשר ארון בהזמנה מיוחדת, העיצוב שלהם נקי ויפה והם משמשים בצורה מוצלחת במיוחד את כל המשתמשים בהם.

תחזרו אליי

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר מלאו

דף צור קשר זה או חייגו עכשיו:

073-7029227

image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat