ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
פינת אוכל עגולה דגם ברליני

פינת אוכל עגולה דגם ברליני פינת אוכל עגולה דגם ברליני הוא פינת אוכל מדהימה בפשטותה. מדובר בשולחן קטן עשוי מעץ ששלושת רגליו נפגשות במרכז. השולחן נמוך, ותופס נוכחות מיניאטורית, מתאים במיוחד לחדרים קטנים בהם אין הרבה אפשרות לשולחן מרכזי. יש…

פינת אוכל עגולה דגם ברליני
  • עיצוב אישי תכנון, וייצור ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

  • עיצוב חלל מ- 0 אנו בונים קונספט מיוחד עבור כל לקוח

  • זמן אספקה נמוך מ-7 ימים לעד 35 ימי עסקים או בתאום מראש

נשמח לדירוג

פינת אוכל עגולה דגם ברליני
פינת אוכל עגולה דגם ברליני הוא פינת אוכל מדהימה בפשטותה. מדובר בשולחן קטן עשוי מעץ ששלושת רגליו נפגשות במרכז. השולחן נמוך, ותופס נוכחות מיניאטורית, מתאים במיוחד לחדרים קטנים בהם אין הרבה אפשרות לשולחן מרכזי.
יש אנשים שחושבים כי חדר אוכל קטן לא יכול לשמש את הדיירים כהוגן. הם בטוחים שפינת אוכל חייבת להיות משהו גדול ומרכזי שיש בו שולחן ענק והרבה כסאות סביב. מסיבה זו הם מוותרים מראש להציב שולחן אוכל כאשר המקום לא מאפשר זאת, וחבל.
פינת אוכל עגולה דגם ברליני מוכיח שאפשר להתגבר על כל המכשולים. אם רוצים אפשר להשיג פינת אוכל קומפקטית ויפה במינימום של מטר מרובע. השולחן הוא עגול, כך שאפשר לצופף סביבו יחסית מספר גדול של סועדים, מצד שני הוא נמוך וקטן ולכן לא צריך להציב אותו בשום זוית. כל פינה, כל מקום בו אפשר 'לדחוף' את השולחן אפשר להנות ממנו בקלות רבה.
ארנה רהיטים ממליצים על פינת אוכל עגולה דגם ברליני, במגוון גמיש של צורה וחומרים. אפשר להזמין את השולחן בכל מידה שרוצים או צבע אחר אם מתחשק.
כל שעליכם לעשות הוא להכנס עכשיו לאתר ארנה ולמלא דף צור קשר או פשוט להתקשר
073-7029227 וכבר השולחן יהיה בדרך אליכם!

 

תחזרו אליי

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר מלאו

דף צור קשר זה או חייגו עכשיו:

073-7029227

image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat