ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
עיצוב סלון גדול

עיצוב סלון גדול אינה משימה יותר פשוטה מאשר עיצוב סלון קטן. יש להבין שכאשר עומדים לעצב- כלומר לבחור ריהוט, המידות מהוות שיקול, אלא יש לדעת לראות את כלל התמונה כיחידה שלמה ועל כן יש צורך להתחשב בנתונים כגון צורת הסלון,…

עיצוב סלון גדול
  • עיצוב אישי תכנון, וייצור ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

  • עיצוב חלל מ- 0 אנו בונים קונספט מיוחד עבור כל לקוח

  • זמן אספקה נמוך מ-7 ימים לעד 35 ימי עסקים או בתאום מראש

נשמח לדירוג

עיצוב סלון גדול

אינה משימה יותר פשוטה מאשר עיצוב סלון קטן. יש להבין שכאשר עומדים לעצב- כלומר לבחור ריהוט, המידות מהוות שיקול, אלא יש לדעת לראות את כלל התמונה כיחידה שלמה ועל כן יש צורך להתחשב בנתונים כגון צורת הסלון, גודל הסלון, ריהוט שכבר קיים, עלות מקסימלית שניתן להוציא מבלי לחרוג מהתקציב וכדומה. על כן אם גם אם עומדים בפני עיצוב סלון גדול ומרגישים מעט אבודים, טוב להכיר את חברת "ארנה". מדובר על חנות מפעל שמציעה ללקוח מגוון נרחב של רהיטים איכותיים ובו בבד מציעה ללקוח לשלוט על כל פרמטר, וזאת כי היא גם יודעת לייצר רהיטים בהתאמה אישית.

איכות ודיוק

חברת ארנה קיימת לאורך 30 שנה משגשגות וכיום היא ידועה לטובה בין מגוון לקוחותיה הרב והמרוצה שמצא אצלה הן פינות אוכל ומטבח והן סלונים מושלמים ואיכותיים- עשויים מחומרי גלם מובחרים ולפי העדפות ספציפיות. חשוב להבין שיש לא מעט יתרונות עבור ייצור אישי וזאת כי כך ניתן לשלוט על חומרי הגלם, אופי הגימור, צבעי הריפוד, גדלים ועל מגוון תוספות רצויות- כך שאין שום צורך להתפשר, אלא ניתן לקבל בדיוק את התוצאה הרצויה.

בדיוק לפי רצון הלקוח

לצד העובדה שניתן לקבל את התוצאה הרצויה, גם יש לציין שלא תמיד ברור מה רוצים או מה מתאים ועל כן טוב לדעת שבמקום שמעצב ובונה לפי רצון הלקוח- גם ניתן ליהנות מייעוץ אישי ומקצועי וזאת ללא כל התחייבות. מכאן שגם אתם מוזמנים לתאם פגישת עיצוב ללא תשלום אצלנו בגלריה בטלפון 073-7029227 / 052-4744445. קבעו עמנו עוד היום ותגלו מהי מקצועיות לצד ניסיון, מהי איכות לצד מבחר וחופש בחירה.

עוד היום!

מה עיצוב סלון גדול צריך? לרוב מדובר על ספת שלושה מקומות בשילוב עם הדום וספת שני מקומות, אך כאשר מגיעים אם הגלריה של ארנה רהיטים, (אבולעפיה 15 תל אביב- כניסה משמאל לחנות), ניתן ליהנות מהרבה יותר אופציות, ניתן לפרוץ גבולות, לחלום, ליצור וליהנות- כאשר איכות ומקצועיות מלווים כל שלב בעשייה. בואו עוד היום ותמצאו את שחיפשתם. חניה שמורה למתאמים מראש!

תחזרו אליי

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר מלאו

דף צור קשר זה או חייגו עכשיו:

073-7029227

image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat