ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
ראשי ספות מעוצבות ספריות מעוצבות דגם קסטינה

ספריות מעוצבות דגם קסטינה

ארנה ספות מעוצבות 06.06.16

ספריות מעוצבות
נשמח לדירוג

בבחירת ספריה מעוצבת לבית, עליכם להחליט תחילה מה הוא סגנון העיצוב המתאים לכם, וסגנון עיצוב זה צריך להיגזר מהעיצוב הכללי של הבית. בהיבט זה, ישנה חשיבות רבה לכך שתוכלו להיחשף לכמה שיותר אפשרויות, מהן תוכלו לאתר את הדגם המתאים לכם ביותר ולא רק בהיבטי העיצוב אלא גם בהיבטים הפונקציונליים. בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו להתרשם ממגוון רחב מאוד של דגמים, ובכלל זה ספריות מעוצבות דגם קסטינה, אותן תוכלו להזמין ישירות מן המדף או בהתאמה אישית לחלוטין.

כל שינוי שתרצו לעשות על פי טעמכם

ארנה רהיטים היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה לכם את האפשרות להזמין את הספריה המתאימה לכם ביותר ולבצע בה שינויים על פי טעמכם והצרכים שלכם. לשנות את המידות, את גודל התאים, את הצבע, את המרקם, את שילובי הצבעיים, חומרי גלם, קונפיגורציית תאים, שילוב מגירות או כל שינוי אחר שתרצו לעשות על מנת להתאים את הספריה לחדר הילדים, לחדר השינה או לחדר הסלון, הכל לפי בחירתכם. אנו בארנה נעמיד לרשותכם את כל הסיוע המקצועי הדרוש לכם לשם כך.

מלווים אתכם מקצועית לכל אורך התהליך

לרשותכם צוות אנשי מקצוע שיציג בפניכם את ספריות מעוצבות דגם קסטינה, יספר לכם על המאפיינים המרכזיים של הסדרה, ויסביר לכם לפרטים מה הם השינויים שתוכלו לעשות ומה הם השינויים הנכונים עבורכם בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לעקרונות העיצוב המקצועיים. אנו מציעים את כל דגמי הספריות שלנו ברמת איכות יוצאת דופן, כל הדגמים עוברים תהליך יסודי של תכנון, עיצוב וייצור על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, וכל אחד מהם נהנה מאחריות מלאה.

הגיעו אלינו והתרשמו משלל הדגמים

אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה שלנו עוד היום, לשבת לפגישת ייעוץ ראשוני עם אנשי המקצוע שלנו, לקבל מושג לגבי שלל האפשרויות העומדות בפניכם, ולעבור תהליך מהיר ויעיל בו תוכלו לזהות ולבחור את הדגם המתאים לכם ביותר. תוכלו להתרשם משלל דגמים בגוף ראשון ובגודל טבעי, וכן להיעזר בקטלוגים גדולים וצבעוניים עם כל המידע הדרוש לכם לצורך קבלת החלטה.

כתבה הבאה כתבה הבאה כתבה קודמת כתבה הבאה
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat