ארנה רהיטים מעוצבים לבית – מערכות ישיבה, ספות, סלונים, ספות פינתיות – רהיטים בעיצוב אישי

073-7029227

iw Hebrew
סגור חיפוש
ייצור ספות

ייצור ספות לא מה שחשבתם ייצור ספות הינו אחד התחומים החשובים ביותר בתחום עיצוב הבית. המגוון הרחב הקיים היום בשוק מבחינת העיצוב הגודל והמחיר מעניק מגוון אפשרויות לכל לקוח בהתאם לטעמו ויכולותיו הכלכליות. במאמר הבא נדבר על חשיבות איכות הספה ומה…

ייצור ספות
  • עיצוב אישי תכנון, וייצור ריהוט מעוצב בהתאמה אישית

  • עיצוב חלל מ- 0 אנו בונים קונספט מיוחד עבור כל לקוח

  • זמן אספקה נמוך מ-7 ימים לעד 35 ימי עסקים או בתאום מראש

ייצור ספות
5 (100%) 1 vote

ייצור ספות לא מה שחשבתם

ייצור ספות הינו אחד התחומים החשובים ביותר בתחום עיצוב הבית. המגוון הרחב הקיים היום בשוק מבחינת העיצוב הגודל והמחיר מעניק מגוון אפשרויות לכל לקוח בהתאם לטעמו ויכולותיו הכלכליות. במאמר הבא נדבר על חשיבות איכות הספה ומה חשוב לדעת בעת רכישת מערכות ישיבה.

חשיבות עיצוב הספה

ייצור ספות מתחיל בראש ובראשונה בשלב הרעיון עצמו, רעיון עיצוב הספה הינו מורכב וכלל פרמטרים ושיקולים רבים אשר יש להביא בחשבון, החל מהחלל אותו עשויה ויכולה הספה לשרת האם מיועדת לחלל עסקי או משרדי, האם מיועדת לדירות או בתים פרטיים או יכולה להתאים גם לחללים עסקיים או מוסדיים והן לחללים פרטיים. עסקים בדרך כלל מתאפיינים בספות סטנדרטיות וקטנות יחסית מספות לשוק הפרטי ומתאפיינות בדרך כלל בדרגות קושי אחידות. עם זאת, ניתן לייצר ספא בהתאמה אישית לעסק אשר יתאימו לרצון הלקוח. ייצור ספות לבתים פרטים יתאפיינו בכך שיהיו גדולות יחסית מאשר ספות המיועדות לבית עסק וכן יהיה דגש יותר על ספות מעוצבות.

סוגי הספות

הספות קיימות במגוון רחב של סוגים וגדלים. ישנן פינות ישיבה הכוללות ספות בחלקים וישנן פינות ישיבה שלמות הכוללות מערכות ישיבה פינתיות אשר מתחלקות אף הן לשני סוגים, פינות ישיבה אשר מגיעות בחלק אחד שלם ופינות ישיבה אשר ניתנות להפרדה ולעיצוב שונה המאפשר את הפרדת החלקים או ארגון מחדש של פינת הישיבה.  ייצור מערכת ישיבה פינתית מיועד בין היתר לבתים שבהם פתחי הכניסה והדלתות של הדירה קטנים יחסית.

ייצור ספות צרכים ופתרונות

ספות עשויות לענות לנו על מגוון צרכים הן עיצוביים והן צרכי נוחות. לפני רכישת ספה מסוימת חשוב מאוד לבחון את התאמתה לחלל עצמו מבחינת העיצוב והגודל. חלל קטן יחסית אשר מכניסים אליו ספה וריהוט גדול יגרום לאשליה של הקטנה החלל וצפיפות בחלל. המטרה בעיצוב הבית ורכישת ספה חדשה היא בדרך כלל הרצון לחדש ולשדרג את החלל הרלוונטי, חשוב לרכוש ספה שאכן תשרת מטרה זו ולא תגרום לתוצאה ההפוכה. בנוסף הכנסת ספה גדולה לחלל קטן תגרום לחוסר נוחות רבה בזמן המעבר בין חלקי הבית השונים. לעומת זאת בחללים גדולים רצוי בדרך כלל לפזר כמה פרטי ריהוט אך עם זאת לדעת לא להעמיס יתר על המידה או ליצור מצב של ריבוי פרטים שונים לחלוטין. כאשר קיים חלל גדול קל מאוד להעמיס פריטי ריהוט אשר נראים יפים לחוד אך ביחד יוצרים מצב של חוסר סדר.

רכישת ספה: מה חשוב לדעת?

חשוב מאוד לרכוש ספה המיוצרת על פי התקנים הנדרשים והמחמירים ביותר וזאת לצורך קבלת תועלת מהריהוט הן לנוחותכם והן לזמן חיי המוצר. ריהוט בכלל וספות בפרט הן פריטים יקרים אשר יכולים להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים על כן, להקפיד על איכות המוצר והתאמתו לחלל אותו ברצונכם לעצב. חשוב מאוד לוודא מהי האחריות והביטוח אותו אתם מקבלים מהי התקופה ומהי כוללת. שימו לב שמשווק או יצרן אשר עומד מאחורי מוצריו לא יחשוש לתת לכם אחריות של כמה שנים.

לסיכום, חשוב מאוד לשים דגש על העיצוב והאיכות כאחד לקבלת מוצר יעיל לאורך שנים.

תחזרו אליי

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר מלאו

דף צור קשר זה או חייגו עכשיו:

073-7029227

image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה
WhatsApp chat