073-7751505

iw Hebrew
סגור חיפוש

חדרי שינה לילדים

חדרי שינה לילדים – מגיע להם הטוב ביותר

חדרי שינה לילדים מהווים עולם של יצירתיות. חדרי שינה של ילדים ממוקמים בין החדרים החשובים ביותר בבית.

זהו החדר בו הילד שלכם צריך להרגיש הכי בטוח.

חדרי ילדים הם המקום בו הילד מרגיש שהוא במרחב המוגן והפרטי שלו וכמובן- חדרי שינה אלו משמשים לצורך משחקים שונים וקישוטים שונים שמשמחים את הדיירים הצעירים.

משום שחדרי השינה של הילדים כה מרכזיים בחיים של היקרים לכם מכל- יש לבחור בריהוט המתאים ביותר לחדרים שכאלו.

חדר ילדים המעצבים - תמונה 0   חדר ילדים המעצבים תמונה 1    חדר ילדים המעצבים - תמונה 3

גימיקים בעולם העיצוב של חדרי השינה לילדים:

עולם העיצוב נשאר עולם של עיצוב גם כשזה נוגע לילדים קטנטנים ועל כמה וכמה כשזה נוגע לנושא של ילדים: גם להם מגיע חדרי שינה מעוצבים לא פחות מלכם.

 בהתאם, קיימות מגמות שונות של עיצוב לילדים. בחלק מהמקרים- יבלטו דווקא בחירות בחדרים בעלי צבעים רכים במיוחד.

מצד שני, קיימת מגמה של צבעוניות רבה בחדרי שינה של ילדים ובמקרים מסוימים יש ניסיון לשלב בין השניים וליצור חדר שהוא גם שקט בצבעים אך גם צבעוני בשקט שלו.

בין השאר, מקומות שונים מאפשרים לרהט את חדרי הילדים בהתאם למוטיב מסוים כגון- פו הדוב, ארנבים ועוד.

חדר ילדים המעצבים - תמונה 4  חדר ילדים המעצבים לתפארת - תמונה 5  חדר ילדים מעצבים בעיצוב ייחודי - תמונה 5

איכות של חדרי שינה לילדים:

המקום שדורש את ההשקעה המרבית בכל מה שקשור לאיכות הריהוט הוא חדרי שינה ילדים.

מכיוון שזהו ריהוט המיועד לילדים שנוטים להיות פגיעים יותר הן בשל הגיל והן בשל הנטייה להשתולל, חשוב לבחור בריהוט איכותי.

ריהוט איכותי המתאים לצורך חדרי שינה עבור ילדים חייב לעמוד בקריטריונים של תו התקן וכן להיות עמיד במיוחד. כמו כן, כדאי להקפיד על יציבות הריהוט ולהימנע משימוש בצבעים רעילים. כך, ניתן למנוע אסונות.

חדרים מעוצבים לילדים אצל ארנה רהיטים:

ארנה רהיטים מציעה עולם שלם של עיצוב חדרי שינה: חדרי שינה יוקרתיים, מעוצבים, להורים וילדים.

אצלנו תיהנו קודם כל מאיכות שעומדת בכל קריטריון וכן מהתאמה מרבית בין הצרכים של הילדים שלכם לבין הריהוט המתאים לחדרים שלהם.

כמו כן, אצלנו דואגים לשירות לקוחות אדיב ואישי כך שתוכלו לחוש כי יש לכם למי לפנות בנושא ריהוט חדרי שינה של ילדים בכל התלבטות.

חדר ילדים המעצבים - תמונה 7  חדר ילדים המעצבים - תמונה 8  חדר ילדים המעצבים - תמונה 9  חדר ילדים המעצבים - תמונה 10

חדרי שינה לילדים בהתאמה אישית מלאה

עומדים בפני בחירת חדר שינה לילד? מומלץ שתבחרו בחדר שינה בהתאמה אישית לגיל ילדכם, מינו, העדפותיו וצרכיו האישיים. זהו בדיוק הריהוט שמציעים לכם בארנה עם הליך מקצועי שלם שבסיומו תזכו בחדר שינה מושלם העונה לצרכי הילד כיום ובהמשך.

מה היתרונות של חדר שינה לילדים בהתאמה אישית

הבחירה בתכנון ועיצוב חדרי שינה לילדים בהתאמה אישית, תעניק לכם שורה ארוכה של יתרונות. קודם כל תזכו בריהוט מותאם במדויק למידות ומאפייני החדר, גודלו, גובהו וצורתו. כמו כן תוכלו לבחור בריהוט העונה באופן שלם לצרכים מיוחדים של הילדים שלכם, בין אם ילד אחד או יותר בהתאם לגילם, מינם, הצרכים ותחומי העניין שלהם. למשל תוכלו לתכנן חדר מושלם לילד חובב כדורגל, לילדה נסיכה, לנער שאוהב לשמוע מוסיקה, לנערה שמרבה לארח חברות וכדומה. בנוסף תוכלו לבחור רהיטים לחדרי ילדים עם עיצוב אישי משלכם, מכל חומר וגוונים מבוקשים, ייחודיים ככול שיהיו, כיד הדמיון הטובה עליכם ועל ילדכם.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חדרי ילדים

בעת בחירת חדרי ילדים חשוב שתזכרו כי מרחב זה נדרש קודם כל לשרת את ילדכם ולספק מרחב נעים, נוח ומזמין לעולמו הפרטי והייחודי, בין אם עבור משחק, לימוד, יצירה, דמיון, צפייה בסרטים, האזנה למוסיקה, מנוחה, בילוי עם חברים וכדומה. לכן בתור התחלה חשוב לבחור רהיטים לחדר זה מתוך התייחסות לעולמו של הילד, צרכיו והעדפותיו. כמו כן, אם מדובר בילד מספיק גדול, כדי שהוא יתחבר לחדרו החדש מומלץ לשתפו בתכנון. השיתוף בהחלט יכול להפתיע אתכם לטובה ברעיונות מקוריים ופרקטיים שהילד יציע. עוד חשוב לבחור בריהוט איכותי, עמיד ובטוח לשימוש, הניכר בצורת ורמת הגימור שלו, בסוג חומריו ובצבעים בהם נעשה שימוש. ומעבר לכך יש לזכור כי ילדכם כל הזמן גדל ומשתנה וכך גם צרכיו. לכן חשוב לתכנן חדר שיוכל לגדול עם הילד ולענות על צרכיו המשתנים.

איך מתאימים רהיטים לחדר ילדים

התאמת ריהוט עבור חדרי ילדים מבוססת קודם כל על ראייה הוליסטית של כל המרחב, בקנה מידה מדויק ועל כל פרטיו, לרבות מידות החדר, מיקום וגודל מפתחים, מיקום נקודת חשמל וגופי תאורה וכדומה. ראיה כוללת זו תעזור להבין היכן למקם את הרהיטים השונים בחדר. למשל תצטרכו להחליט היכן תמוקם מיטת הילד, בין אם מול דלת הכניסה לחדר, מתחת לחלון וכדומה.  כמו כן בשלב זה יש לבחון את היחסים בין הפריטים השונים בחדר היותם ומספקים מרחב מחייה נוח, מרווח ובטוח. מעבר לכך יש לדאוג להתאמה בין הרהיטים ופרטים אחרים בחדר כמו צבע קירות, גוון ועיצוב שטיח, סגנון וצבע של וילונות ותריסים וכדומה. כעת, לאחר שבחנתם את החדר בראיה כוללת, ניתן לעבור לתכנון מפורט של כל רהיט שיוצב בו על גודלו, צורתו, מרכיביו וצבעיו, באופן שיתאים לחדר ולצרכיו והעדפותיו של הילד.

למה כדאי לקנות חדרי ילדים מיוחדים בארנה

אם אתם מבקשים לרכוש ריהוט עבור חדרי ילדים בהתאמה אישית כדאי לכם להגיע לארנה ולזכות בכתובת אחת בפתרונות כוללים עבור צרכי ריהוט של החדר, המותאמים במדויק עבור ילדכם. פתרונות אלו מושגים בעזרת הליך מקצועי שלם, הכולל:

  • פגישת ייעוץ במהלכה יגובש יחד עימכם קונספט מרכזי לעיצוב חדר הילדים, שיוביל להצגת מספר אופציות עבור פריטי ריהוט מתאימים. פגישה זו ניתן לערוך ביחד עם מעצב פנים או אדריכל האחראיים על עיצוב החדר.
  • בהתאם לקונספט יוצגו לבחינתכם ואישורכם מודלים של כל פריטי הריהוט עבור חדר הילדים.
  • במפעל בוטיק מתקדם ייוצרו הרהיטים המבוקשים לחדר הילדים, מכל חומר, גוון, סגנון עיצוב ומידות מבוקשות, עם רמת ביצוע וגימור חסרת פשרות.

ניתן להתרשם מקטלוגים מיוחדים אצלנו בארנה רהיטים. אנו נייצר עבורכם כל רהיט בהתאמה אישית במחירי מפעל

ברשותנו מבחר רב של קטלוגים של חדרי שינה עבור ילדים לפרטים צלצלו אלינו למפעל המעצבים

03-5229578

קרא עודסגור
image/svg+xml

איזה מוצר מעניין אתכם?

השאירו פרטים לקבלת הצעות ודילים הכי אטרקטיביים


    לייעוץ אישי עם צוות ארנה
    ייעוץ ישיר עם מנהל סניף